Contact

Nederlands Instituut voor Lastechniek

Louis Braillelaan 80
2719 EK ZOETERMEER



Tel.  +31 (0)88 - 018 7000 
Fax. +31 (0)88 -  018 7098
E-mail: info@nil.nl
 

Algemeen telefoonnummer NIL 088-0187000  
Faxnummer 088-0187098  
     

1. Afdeling Onderwijs
- Handvaardigheids- en
  Kaderopleidingen
- Lijmopleidingen
- Andere opleidingen
- Bestellingen lesboeken
- Vragen over facturen
Directe nummers Namen medewerkers
088-0187010 Gerda de Feiter
gerda.defeiter@nil.nl
088-0187011 Karin Havinga
karin.havinga@nil.nl
088-0187012 Oki Dolfing
oki.dolfing@nil.nl
088-0187070  Elisabeth Poillot
elisabeth.poillot@nil.nl
   
Manager Onderwijs 088-0187013 Yvonne Olgers
yvonne.olgers@nil.nl
Coördinator Examenbureau en Kadercertificatie
- Certificering kadercertificaten/ raillassen
088-0187050 Marcelle Bruggeman
marcelle.bruggeman@nil.nl
     
2. Afdeling Certificatie
 
- Certificering LMK & LK
- Certificering kadercertificaten/
  raillassen
- Erkenning opleidingsinstellingen
- Vragen over facturen
 
Productmanager Onderwijs- en
Persoonscertificatie
Directe nummers Namen medewerkers
Afdeling mail:
Certificatie@nil.nl
 
088-0187070 Elisabeth Poillot
elisabeth.poillot@nil.nl
088-0187021 Michel Voorhout
michel.voorhout@nil.nl
   
- Bedrijfscertificatie EN-ISO 3834 088-0187029 Marcel van Teylingen
marcel.vanteylingen@nil.nl
     
3. Afdeling Financiële Administratie
- Debiteurenbeheer/aanmaningen
- Personeelszaken
Directe nummers Namen medewerkers
088-0187030 Paul Steijn
paul.steijn@nil.nl
088-0187031 Annelou Boin
annelou.boin@nil.nl
     
4. Afdeling Voorlichting
- Workshops
- Voorlichtingsdagen
- Bedrijfsdeelnemers
- Abonnementen blad “Lastechniek”
- Vragen over facturen
- Lasgroepen
Direct nummer Naam medewerker
088-0187040 Linda Osenga
linda.osenga@nil.nl
   
   
   
     
  Directe    nummers Naam medewerkers
Bedrijfsbureau 088-0187050 Marcelle Bruggeman
marcelle.bruggeman@nil.nl
Lastechnisch Adviseur 088-0187060 Leo Vermeulen
leo.vermeulen@nil.nl
WPSelect   WPSelect@nil.nl


De volgende medewerkers zijn per email bereikbaar:
 

Imre Németh (Directeur) imre.nemeth@nil.nl
Michel Voorhout  (Lastechnisch Adviseur) michel.voorhout@nil.nl
Ard Hofmeijer (LAC bedrijfsleider)  ard.hofmeijer@nil.nl