Contact

Nederlands Instituut voor Lastechniek

Louis Braillelaan 80
2719 EK ZOETERMEER



Tel.  +31 (0)88 - 018 7000 
Fax. +31 (0)88 -  018 7098
E-mail: info@nil.nl
 

Algemeen telefoonnummer NIL 088-0187000  
Faxnummer 088-0187098  
     
     

1. Afdeling Onderwijs
- Handvaardigheids- en Kaderopleidingen
- Lijmopleidingen
- Andere opleidingen
- Bestellingen lesboeken
- Vragen over facturen
Directe nummers Namen medewerkers
088-0187010 Gerda de Feiter
gerda.defeiter@nil.nl
088-0187011 Karin Havinga
karin.havinga@nil.nl
088-0187012 Oki Dolfing
oki.dolfing@nil.nl
088-0187070  Elisabeth Poillot
elisabeth.poillot@nil.nl
   
  088-0187013 Yvonne Olgers
yvonne.olgers@nil.nl
088-0187014 Ben Weenink
ben.weenink@nil.nl
     
2. Afdeling Certificatie
 
- Certificering LMK & LK
- Certificering kadercertificaten/raillassen
- Erkenning opleidingsinstellingen
- Vragen over facturen
Directe nummers Namen medewerkers
Afdeling mail:
Certificatie@nil.nl
 
088-0187021  
088-0187020 Brian Bakker
brian.bakker@nil.nl
 
- Bedrijfscertificatie EN-ISO 3834 088-0187029 Marcel van Teylingen
marcel.vanteylingen@nil.nl
     
     
3. Afdeling Financiële Administratie
- Debiteurenbeheer/aanmaningen
- Personeelszaken
Directe nummers Namen medewerkers
088-0187030 Paul Steijn
paul.steijn@nil.nl
088-0187031 Annelou Boin
annelou.boin@nil.nl
   
     
     
4. Afdeling Voorlichting
- Workshops
- Voorlichtingsdagen
- Bedrijfsdeelnemers
- Abonnementen blad “Lastechniek”
- Vragen over facturen
- Lasgroepen
Direct nummer Naam medewerker
088-0187040 Linda Osenga
linda.osenga@nil.nl
   
   
   
   
     
  Directe nummers Naam medewerkers
Bedrijfsbureau 088-0187050 Marcelle Bruggeman
marcelle.bruggeman@nil.nl
Lastechnisch Adviseur 088-0187060 Leo Vermeulen
leo.vermeulen@nil.nl

WPSelect
 
WPSelect@nil.nl
     
     

De volgende medewerkers zijn per email bereikbaar:

Jacqueline van der Heijden     (manager kwaliteitszorg)            jacqueline.vanderheijden@nil.nl                                               

Marchel Kaspers                      (Lastechnisch Adviseur)            marchel.kaspers@nil.nl

Michel Voorhout                       (Lastechnisch Adviseur             michel.voorhout@nil.nl

Ard Hofmeijer                           (LAC bedrijfsleider)                   ard.hofmeijer@nil.nl
  
Imre Németh                            (Directeur)                                 imre.nemeth@nil.nl